Ingezonden foto / ansichtkaart uit 1930.

Gepubliceerd op 31 maart 2016 door Alex onder Nieuws

Deze foto / ansichtkaart kregen wij toegestuurd door Dhr. Geerse uit Serooskerke, Walcheren. Hij kwam deze tegen in een oud fotoalbum van zijn vader. De kaart is in 1930 door diens broer Piet, werkzaam in Vogelenzang, verzonden aan een van zijn broers in Zeeland. Door een noodlottig ongeval kwam Piet op 20 jarige leeftijd om het leven. Hij ligt begraven bij Vogelenzang.

Bennebroek NH Kerk (Custom)

1 Reactie op “Ingezonden foto / ansichtkaart uit 1930.”

  1. Jetty Tempelman
    29 december 2017

    Goedendag,

    Deze ansichtkaart is uitgegeven door mijn grootvader Dirk de Wit. Het meisje op de voorgrond is mijn moeder Annie de Wit, later getrouwd met Wiering Tempelman.
    Het is 1925, mijn moeder was toen tien jaar. Ik heb de kaart ook in kleur.


Reageren